de

Dom Seniora JASO funkcjonuję zgodnie z decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 14 czerwca 2019 roku na podstawie wpisu do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku prowadzonego przez Wojewodę Zachodniopomorskiego pod numerem 24.

48 500 320 197
[email protected]

Dom Seniora JASO
to nowo powstały, wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek.
Bez barier architektonicznych, z szerokimi korytarzami,
wszystkie pomieszczenia dostosowane dla Seniora i
osób niepełnosprawnych ruchowo.

Placówkę utworzyliśmy na bazie naszego 15-letniego bogatego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi.

Dom Seniora JASO leży zaledwie 850 metrów od pięknej plaży nad Morzem Bałtyckim do której droga prowadzi przez kompleks leśny. Co zapewnia ciszę i komfort oraz możliwość korzystania z walorów klimatycznych wybrzeża oraz walorów środowiska naturalnego. Placówka położona jest w miejscowości Grzybowo, Gmina Kołobrzeg, w rejonie Strefy Ochrony Uzdrowiskowej, a jednocześnie w Strefie Chronionego Krajobrazu. Dom Seniora jest otoczony budynkami jednorodzinnymi oraz terenami zielonymi, co jest w szczególności ważne w sezonie wakacyjnym, ponieważ usługi turystyczne nie są uciążliwe.

Położenie placówki umożliwia dotarcie do niej komunikacją publiczną, ponieważ przystanek znajduje się zaledwie 100 metrów od naszego Domu.

Otoczenie budynku Domu Seniora pozbawione jest barier architektonicznych, teren
jest ogrodzony i monitorowany, zagospodarowany zielenią.